Üzleti elemző [Hungary]

Üzleti elemző

Főbb feladatok, munkák:

meglévő, illetve kialakítás előtt álló webalkalmazás és mobil applikáció, tervezésében, specifikálásában való proaktív közreműködés üzleti igényspecifikációk, és specifikus dokumentációk készítése (RFI / RFP, üzleti, és funkcionális specifikációk, folyamatábrák), üzleti eredmény/hatás előrejelzése üzleti és partneri igények felmérése és elemzése a digitális stratégiával összhangban, javaslattétel a fejlesztésekre és megvalósításra (igények összehangolása és priorizálása) új szolgáltatások tervezése, dokumentálása, megvalósítása (üzleti, stratégiai szemlélet) projektek koordinálása kapcsolattartás a fejlesztési, és üzemeltetési osztályokkal, fejlesztések nyomon követése elkészült fejlesztések üzleti tesztelése, élesítésének felügyelete, kommunikációja az érintetteknek ügyfelektől, Partnerektől érkező IT problémák kivizsgálása, kezelése állandó és eseti riportok készítése/készíttetése, szolgáltatásfejlesztés eredményeinek visszamérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség projekt módszertanok ismerete kiváló kommunikációs-, problémafelismerő és megoldó készség kiváló koordinációs készség magabiztos, határozott fellépés, proaktív, rugalmas, pozitív hozzáállás üzleti és stratégiai szemlélet középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban) MS Office programok magabiztos ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

webalkalmazás és mobil applikáció tervezésében vagy kapcsolódó fejlesztési projektekben szerzett releváns tapasztalat (igényfelmérés, beszállítói ajánlatok beszerzése, kiértékelése, projekt indítása, megvalósítása) design thinking módszertan ismerete

Amit kínálunk:

izgalmas, kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőségek dinamikus, innovatív környezet változatos és felelősségteljes, önálló munkavégzés stabil munkahely céges mobil és laptop home office (heti 2 nap)

Post a Comment

Previous Post Next Post

نموذج الاتصال